Janoušková Věra (Úbislavice 1922 -2010 Praha)
Šedá hlava, popsáno, datováno a signováno na štítku na zadní straně V. Janoušková 1981, koláž a malba/sololit, 74,5 x 56 cm (Ní)
28.11.2015 - 14:00
CZK 150.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 100.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |